TR | EN
HABERLER ve DUYURULAR
Anasayfa > Haber ve Duyurular

Haber ve Duyurular

  • Sayın Bakanımız ICSG 2015'te VHS Standını Ziyaret Etti
  • PLC uygulamalarında dünya lideri ADD ile çözüm ortağıyız.
  • Türkiye’de İLK. Atex sertifikalı RTU cihazımızı ürettik.
  • Benzersiz özellikleri ile 3. Nesil AMR modemleri
  • Elektrik Sayaçları Çalıştayı, VHS Sponsorluğunda Düzenlendi

29-30 Nisan 2015 Haliç Kongre Merkezinde ICSG ;stanbul 2015 Kongre ve Fuarı'nda 12- A da bulunan standımıza katılımınız bizi onurlandıracaktır.

8-9 Mayıs tarihinde WOW İstanbul Hotel & Convention Center / İstanbul'da gerçekleşen 2. uluslararası Akıllı Şebekeler kongre ve fuarında TC Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Fikri Işık, standımızı ziyaret etti. VHS Elektronik'in geniş ürün yelpazesi ve yenilikçi çözümleri hakkında bilgi aldı. Başta Sayın Bakanımız olmak üzere standımızı ziyaret eden ve yoğun ilgi gösteren tüm katılımcılara teşekkür ederiz.

ICSG ile ilgili detaylı bilgi

PLC uygulamalarında dünya lideri ADD ile çözüm ortağıyız.

İsveç’ten Brezilya’ya, Güney Afrika Cumhuriyeti’nden Rusya’ya, Mısır’dan Endonezya’ya geniş uygulamaları ile dünyanın önde gelen PLC modem ve elektrik sayacı üreticilerinden ADD Grup ile çözüm ortaklığı sözleşmesi imzalanmıştır.

Türkiye’de İLK. Atex sertifikalı RTU cihazımızı ürettik.

Sektöre marka bağımsız ürün ve çözümler sunmaya devam ediyoruz. Farklı marka ve model korrektör cihazları okuyabilen, yazabilen ATEX sertifikalı RTU cihazımız hizmetinizdedir.

Benzersiz özellikleri ile 3. Nesil AMR modemleri

VHS Elektronik yenilikçi arge çalışmalarını kesintisiz devam ettiriyor. OSOS.3 üçüncü nesil AMR modemlerimiz, EPDK yönetmeliklerine, TEDAŞ 2013 norm ve protokolüne, MERAM, Ayedaş, UEDAŞ, Çamlıbel Elektrik dağıtım bölgelerinin sistemlerine uyumludur.

Elektrik Sayaçları Çalıştayı, VHS Sponsorluğunda Düzenlendi

VHS Elektronik olarak 5-9 Kasım 2012 tarihlerinde Antalya'da Türkiye Cumhuriyet Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı himayesinde düzenlenen Elektrik Sayaçları Çalıştayı'nın sponsoru olmaktan gururluyuz.