TR | EN TR | EN
KURUMSAL
Anasayfa > Kurumsal > Hakkımızda

Hakkımızda

VHS Elektronik Yazılım Ltd. Şti. sektörde uzun yıllardır hizmet veren mühendislerin bir araya gelerek kurmuş olduğu bir firmadır. Enerji yönetimi, otomatik sayaç okuma (OSOS) sistemleri ve SCADA konularında yenilikçi ve üstün nitelikli cihazlar geliştirmek, bu cihazlarla müşteri ihtiyaçlarını tam olarak karşılayan güvenilir sistemler oluşturmak ve bu sistemlerle uygun maliyetli çözümleri, azami hızla sunmak amacı ile kurulmuştur.

Ezber bozan, alışılmış standartların üstündeki ürünleri ve sektörde ilk olan özellikleri ile kısa sürede önemli projelere imza atmıştır. Gücünü arge faaliyetlerinden alan firmamız proje gerekliliklerine göre müşterilerine ve iş ortaklarına yazılım, donanım veya anahtar teslimi çözümler sunma esnekliğine sahiptir. Tamamen kendi kaynakları ile geliştirip üretmekte olduğu ürünlerini yurtiçi ve yurtdışı piyasalarda pazarlamaktadır.

Merkezi Ankara da olan firmamız uzman teknik personeli, her an gelişmekte olan teknolojiyi yakından takip eden dinamik kadrosu ile Türkiye'nin her yerinde hizmetinizdedir.

2014 yılı itibari ile elektrik sayaçları ve PLC haberleşmede bir dünya markası olan ADD GRUP’un Türkiye mümessilliğini almıştır.

Firmamız ISO 9001:2008 kalite belgesine sahip olup tüm ürün ve hizmetlerimizde müşteri memnuniyeti daima ön plandadır. Patentli ürünlerimiz, geniş donanım ve yazılım yelpazemiz müşteri ihtiyaçlarına göre esnek ve özel çözümler üretebilmenizi sağlamaktadır.