TR | EN
NEWS
HOME > NEWS

NEWS

  • ICSG 2014 Fuarında sizleri bekliyoruz.
  • We are now solution partner with ADD Grup about PLC solutions.
  • We have produced first ATEX certified RTU in Turkey.
  • 3.Generation AMR modems with their unexpected features

Sayın Bakanımız ICSG 2014'te VHS Standını Ziyaret Etti

8-9 Mayıs tarihinde WOW İstanbul Hotel & Convention Center / İstanbul'da gerçekleşen 2. uluslararası Akıllı Şebekeler kongre ve fuarında TC Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Sayın Fikri Işık, standımızı ziyaret etti. VHS Elektronik'in geniş ürün yelpazesi ve yenilikçi çözümleri hakkında bilgi aldı. Başta Sayın Bakanımız olmak üzere standımızı ziyaret eden ve yoğun ilgi gösteren tüm katılımcılara teşekkür ederiz.

ICSG ile ilgili detaylı bilgi

We are now solution partner with ADD Grup about PLC solutions.

İsveç’ten Brezilya’ya, Güney Afrika Cumhuriyeti’nden Rusya’ya, Mısır’dan Endonezya’ya geniş uygulamaları ile dünyanın önde gelen PLC modem ve elektrik sayacı üreticilerinden ADD Grup ile çözüm ortaklığı sözleşmesi imzalanmıştır.

We have produced first ATEX certified RTU in Turkey.

Sektöre marka bağımsız ürün ve çözümler sunmaya devam ediyoruz. Farklı marka ve model korrektör cihazları okuyabilen, yazabilen ATEX sertifikalı RTU cihazımız hizmetinizdedir.

3.Generation AMR modems with their unexpected features

VHS Electronics yenilikçi arge çalışmalarını kesintisiz devam ettiriyor. OSOS 3 (ettalon)3ç nesil AMR modemlerimiz, EPDK yönetmeliklerine, TEDAŞ 2013 norm ve protokolüne, MERAM, Ayedaş, Aydem, gediz elektrik dağıtım bölgelerinin sistemlerine uyumludur.